Salgsavdelingen

Kundeservice

For veiledning og kjøp av forbruksvarer, ta kontakt med Kundeservice, 
på tlf 22 07 27 47 eller ordre.forbruk@plandent.no

Distriktsselgere

Bente T. Wikstrøm, Hedmark, Oppland, Romerike 
970 76 140 
bente.wikstrom@plandent.no

Ellen Gulliksen,
Buskerud, Vestfold, Telemark og Aust Agder
94828976
ellen.gulliksen@plandent.no

Edith Jacobsen-Eng, Rogaland, Vest-Agder 
974 35 874 
edith.jacobsen-eng@plandent.no

Birgit Kvalvaag, Møre og Romsdal, Trøndelag 
915 68 234 
birgit.kvalvaag@plandent.no

Grete B. Larsen, Østfold og Nord-Norge 
905 45 787 
grete.larsen@plandent.no

Jane Karlsson, Oslo, Asker og Bærum 
468 49 301 
jane.karlsson@plandent.no

Ragnhild L. Lossius, Hordaland, Sogn og Fjordane 
951 87 264 
ragnhild.lossius@plandent.no

Utstyrsavdelingen

Per la Fleur, salgssjef prosjektsalg utstyr
948 68 754
per.laFleur@plandent.no

Anne Røe Kvernmo, utstyrsselger
917 21 465
anne.roe.kvernmo@plandent.no 

Lasse Bergersen, utstyrsselger
948 16 416
lasse.bergersen@plandednt.no

Randi Wulvik, utstyrsselger
468 32 923
randi.wulvik@plandent.no

Roy Arne Ukkestad, KAM/produktspesialist
959 24 395
roy-arne.ukkestad@plandent.no

Inger Holberg, salgsassistent
950 70 346
inger.holberg@plandent.no

Hugo Irgens, utstyrsselger Vest 
938 65 029 
hugo.irgens@plandent.no

Jon Even Haugen, utstyrsselger Trøndelag /Nord
926 47 250
jon.even.haugen@plandent.no

Carl-Andreas Eriksen,
produktspesialist CAD/CAM og CBCT 
915 38 551 
carl-andreas.eriksen@plandent.no

Lena Reppe, prosjektingeniør
913 56 423
lena.reppe@plandent.no

Bjørn Waage, prosjektkonsulent
952 29 406
bjorn.waage@plandent.no

Teknisk avdeling

Jan Morten Knudsen, driftssjef
906 47 495
jan.knudsen@plandent.no

Bjørn Victor Skagen, servicesjef 
951 31 954 
bjorn.victor.skagen@plandent.no

Robert Sletta, servicekoordinator
928 22 873 
robert.sletta@plandent.no

Bente Minde Stålsett, fakturering og avtaler 
414 75 247
bente.stalsett@plandent.no

Jon Stian Sivertsen, servicetekniker Oslo og omegn 
414 20 088 
jon.stian.sivertsen@plandent.no 

Arnfinn Brummet, servicetekniker Oslo og omegn 
907 76 531 
arnfinn.brummet@plandent.no

Andreas Sivertsen,  servicetekniker Oslo og omegn  
459 06 484 
andreas.sivertsen@plandent.no

Kjell Frode Otnæs, servicetekniker Oslo og omegn 
932 17 560 
kjell.frode.otnaes@plandent.no

Daniel Tyszko,  servicetekniker Oslo og omegn   
951 68 412 
daniel.tyszko@plandent.no 

Tor Herness, servicetekniker Oslo og Østfold 
901 51 116 
tor.herness@plandent.no

Morten Langvandsbråten, servicetekniker
Oslo, Hedmark og Oppland 
917 80 455 
morten.langvandsbraten@plandent.no

Erik Askjem, servicetekniker
Buskerud, Vestfold, Telemark og Agder 
953 03 075 
erik.askjem@plandent.no

Bjarne Fremstedal, servicetekniker
Buskerud, Vestfold, Telemark og Agder 
477 06 130 
bjarne.fremstedal@plandent.no 

Knut Erik Garmo, servicetekniker
Buskerud, Vestfold, Telemark og Agder 
915 99 378 
knut.erik.garmo@plandent.no  

Irene Mathisen, verksted
954 17 252
irene.mathisen@plandent.no

John Aalen, servicetekniker Rogaland, Vest-Agder 
911 10 891 
john.aalen@plandent.no

Trond Pihl, servicetekniker Rogaland og Vest-Agder 
957 63 343 
trond.pihl@plandent.no

Leif Systaddal, servicetekniker
Hordaland, Sogn og Fjordane 
992 47 847 
leif.systaddal@plandent.no 

Kai-Sindre Solheim, servicetekniker Hordaland 
902 04 625 
mailto:kss@plandent.no

Svein Nesseth, servicetekniker Møre og Romsdal 
916 09 830 
svein.nesseth@plandent.no

Odd Daniel Ødegaard, servicetekniker Møre og Romsdal 
482 45 465 
odd.daniel.odegaard@plandent.no

John Erik Hembre, servicetekniker Trøndelag 
901 20 299 
john.erik.hembre@plandent.no

Jon Even Haugen, servicetekniker Trøndelag 
926 47 250 
jon.even.haugen@plandent.no

Nils Erik Falck, servicetekniker Trøndelag  
464 42 470 
nils.erik.falck@plandent.no 

Yngvar Pedersen, servicetekniker Nordland  
415 08 884 
yngvar.pedersen@plandent.no

Magnus Wang, servicetekniker Troms 
455 07 707 
magnus.wang@hotmail.com 

Kenneth Rundhaug, delelager
414 66 198
kenneth.rundhaug@plandent.no

Vidar Harbosen, delelager
953 32 074
vidar.harbosen@plandent.no

Morten Kolbjørnshus, verksted/delelager
954 25 076
morten.kolbjornshus@plandent.no

Roger Hagen, verksted
951 03 972
roger.hagen@plandent.no

IT support

Terje Aasgaard, leder PlanIT
918 86 856
terje.aasgaard@plandent.no

Henning Steinbakk, digital support østlandet
917 67 216
henning.steinbakk@plandent.no

Kevin Berthelsen, digital support østlandet
971 28 622
kevin.berthelsen@plandent.no

Ivar Maurtiz-Hansen, digital support
452 84 844
ivar.mauritz-hansen@plandent.no

Alan Serifpour, digital support
918 71 616
alan.serifpour@plandent.no

Roger Rasmussen, produktspesialist digitalrøntgen
959 22 356
roger.rasmussen@plandent.no

IT og forretningsutvikling

Lars Reinsborg,
forretningsutvikler digitalt utstyr
952 37 476 lars.reinsborg@plandent.no

Salgsstøtte

Gry Vebenstad Rybråten,
forretningsutvikler forbruk
900 83 712 gry.vebenstad@plandent.no

 

Jennie Dahlgren,
koordinator elektroniske bestillingsløsninger
480 60 588 jennie.dahlgren@plandent.no

After Sales

Helene Fjeldaas, After Sales
951 72 151
helene.fjeldaas@plandent.no

Silje Smaadal, After Sales
414 69 356
silje.smaadal@plandent.no

Produktsjefer

Gunn Hege Ness, produktsjef forbruksvarer 
912 41 620 
gunn.hege.ness@plandent.no

Kine Barslund, produktsjef forbruksvarer 
952 43 987 
kine.barslund@plandent.no

Amarilda Lopes, produktsjef utstyr 
906 80 048 
amarilda.lopes@plandent.no

Markedsstøtte

Aina Eliassen, markedskoordinator
907 72 176
aina.eliassen@plandent.no

Jorun Haraldsen, markedssekretær
930 07 560
jorun.haraldsen@plandent.no

Ledelsen

Ragnar Pettersson, administrerende direktør
908 66 540
ragnar.pettersson@plandent.no

Tommy Holter, teknisk direktør 
468 54 012 
tommy.holter@plandent.no

Laila Mani, økonomi- og logistikkdirektør 
911 18 827
laila.mani@plandent.no

Bengt Mathisen, direktør for IT og forretningsutvikling 
901 28 849 
bengt.mathisen@plandent.no

Kine Barslund, leder Kundeservice 
952 43 987 
kine.barslund@plandent.no

Per la Fleur, salgssjef prosjektsalg utstyr
948 68 754
per.laFleur@plandent.no

Morten Waarli, direktør for protetikk
98257065
morten.waarli@plandent.no